Biz Kimiz

BALO KOSTÜM 2011 yılında hizmete girmiş olup ülkemiz ve dünyadaki sahne ve gösteri sanatlarında ihtiyaç duyulan kostüm ve aksesuarları en kaliteli şekilde sunmayı hedefleyen bir firma olarak işe başlamıştır.

 

 

Kurucuları sektörün kalbinden gelmektedir. Uzun yıllar dans ve sahne sanatları anlamında eğitmenlik yaptıktan sonra var olan bilgi birikimlerini en güzel şekilde kumaşa yansıtmaya başlamışlardır.

 

Başlangıç noktası; okul ve kreş çağındaki çocukların sevdiği masal kahramanları, çizgi film karakterleri, dans kıyafetleri ve emeklerini sergilemeye başladıkları yılsonu okul gösterilerinde onların sahnede en güzel şekilde görüneceği kostümleri tasarlamak olmuştur.

 

Zamanla hedef kitleleri büyümüş, yetişkinler içinde hizmetler sunmaya başlamışlardır. Tiyatro, dizi ve sinema sektörü, özel bale ve dans okulları, konservatuarlar için de ihtiyaç duyulan kostümleri portföylerine eklemişlerdir.

 

2013 yılında hizmetlerine organizasyonu da katarak kişilerin memnuniyet seviyelerini arttırmış, kendilerine aynı zamanda tek bir firmayla birçok ihtiyacı karşılayabilme özelliği kazandırmışlardır.

 

Anaokulu ve kreşlerdeki doğum günü partilerini, kostüm ihtiyaçlarını, animatör ihtiyaçlarını, mekan süslemelerini uzman ekibiyle profesyonelce karşılamaktadır.

 

Kurumsal firmalara yönelik çalışmalar da başlatan Balo Kostüm ;

Firma tanıtımları,

Konser,

Parti organizasyonları,

Yılbaşı ve özel günler,

Milli bayram ve kutlamalar,

Stadyum organizasyonlarında geniş çaplı hizmet sunmaktadır.

 

 

 

Ayrıca;

Düğün, sünnet, nişan, kına gecesi, her türlü özel ve kurumsal organizasyonlarınızı istekleriniz doğrultusunda hayata geçirmektedir.

2013 yılında kendilerini tekstil sektörüne de yöneltip firmaların iş ve işçi kıyafetlerinin hem tasarım hem de imalatına başlamışlardır.

Personel kıyafeti (otel, motel, restaurant, fabrika, küçük ve büyük her türlü işletme vb)

Okul kıyafetleri,

Üniforma

Baskı ve arma alanında her sektörün ihtiyacına cevap verebilmektedir.

 

Kısaca;

Balo kostüm organizasyon ve tekstil önce çocuk kostümleriyle başlayıp, daha sonra tv dizileri, sinema ve tiyatro alanında hem toptan hem perakende üretim, satış ve kiralama yapıp;

Sonrasında kişilerin özel günlerini daha özel hale getirip hayallerini gerçekleştirmek adına, organizasyon ayağını kurup; düğün, nişan, doğum günü partileri hazırlayıp, bu partilere animatör, sihirbaz, kukla oynatıcısı, jonklör, tahta bacak vb … temin edip;

 

En kaliteli ikramlarla sizin, çocuğunuzun hayal ettiği pasta kurabiye ve ikramları hazırlayıp sevdiğiniz kişi ve kişilere masal gibi bir gün yaşatabilme imkanı sunmaktadır.

 

İSTER BİREYSEL, İSTER KURUMSAL OLUN,

İSTER ÇOK KÜÇÜK, İSTER ÇOK BÜYÜK BİR FİRMA OLUN,

Her türlü ihtiyacınızı BALO KOSTÜM olarak bizler çözümleyip sizlere yeni ufuklar açmaya hazırız.

 

 

Kostüm Kiralama Şartları

 

Tüm bayramlar ve özel günlerde kostüm satın alma ve kiralamalarınız için önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Kostüm sayısı kaç olursa olsun önceden ayırma işlemi yapmak müşterilerimizin menfaatinedir.

Nasıl yapabiliriz;

            23 Nisan

            19 Mayıs

            29 Ekim

               Gibi bayramlarda en az 1 ay önce görüşme yapılmalı ve rezervasyon yapılmalıdır. Rezervasyon yapabilmek için; bildirdiğiniz sayı üzerinden hesaplanarak bulunan tutarın yarısı veya yarısına yakını rezervasyon sırasında ödenir. Kalan kısmı ise kostümleri almaya geldiğinizde ödenir. Toplu sirapişlerinizde kostüm formu doldurularak elbiseler müşterilerimize teslim edilir. Tespit edilen tarihte …../…../….. elbiseler tarafımıza iadelir edilir. Oluşacak her türlü zarar ve kirlenme müşterilerimize aittir.

            Rezervasyon sırasında size verilecek olan ölçü tablosunu doldurarak tarafımıza iletirseniz yapacağımız kiralık veya satılık kostüm, kullanılacak olan kişiye uygun olarak yapılacaktır.

Not: Kiralama işlemi İSTANBUL dışı kurumlarda en az 10 adet olup kurum olmayan tüzel kişiler kiralama yerine satın alma hakkına sahiptir.

Kostüm Kiralama Şartları :

·         Kiralamalar sadece kendi imalatımız olan Balo Kostüm Marka olan ürünlerde yapılmaktadır.

·         Okullar ve 20 adet ve üstü satış yapılacak yerlere, ölçü almak için randevu alabilir, ölçünüz varsa onu tarafımıza iletebilirsiniz.

·         20 adet altı kiralamalarda, ürün teslimatı ve iadesi mağazalarımızdan gerçekleştirilir.

·         Kiralama yapılacak olan ürünler, sadece sitemiz ve mağazalarımızda görünen kendi koleksiyonumuz olan ürünlerdir

·         Kiralama süresince yırtılan, sökülen ve temizlenmeyecek durumda olan ürünler için önceden tahsil edilen tutardan (depozitodan) tadilat veya temizleme ücreti kesilir. Tadilat yapılamayacak veya temizlenemeyecek kostümler alıcıya satılır.

·         Kiralamalarda, ürün açıklamalarındaki ürüne dahil olan aksesuarlar ürünle beraber kiralanır. Ürüne dahil olmayan aksesuarlarda kiralama yapılmamaktadır

.                 Kira sözleşmesi aksi belirtilmez ise 2 gün/1 gece ile sınırlıdır ve yine aksi belirtilmediği sürece kiralama sonrası bize (Balo Kostüm) elden teslimi yapılmalıdır.

Kostüm Kiralama Fiyatları :

·         10 adet altındaki çocuk kostümleri                ..... TL

·         10-20 adet arası çocuk kostümleri                ….. TL

·         20 adet ve üzeri                                            ….. TL

NOT: 10 adet altı çocuk kostümlerinden kira ücreti kadar depozito alınır. Kostüm iadesinde, depozito ürün sağlam ve temiz ise iade edilir.

·         9.sınıf ve yukarı sınıftaki öğrencilere yetişkin kiralama ücreti uygulanır.

·         10 adet ve altındaki yetişkin kostüm kira bedeli      ….. TL

·         10 adet ve üstü yetişkin kostüm kira bedeli            ….. TL

NOT: 10 adet altı yetişkin kostümlerinden kira ücreti kadar depozito alınır. Kostüm iadesinde, depozito ürün sağlam ve temiz ise iade edilir.

 

Kiralayan Firma Bilgisi                                                                                Balo Kostüm ve Tekstil
Yetkili Kişi:                                                                                                       Yetkili Kişi:
İmza:                                                                                                                  İmza:
Kaşe:                                                                                                                  Kaşe: